Петрик купив 8 кг. печива по 36 грн. за кілограм.Скільки кілограмів печива по 24 грн. за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

Петрик купив 8 кг. печива по 36 грн. за кілограм.Скільки кілограмів печива по 24 грн. за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8*36=288 грн. 288/24=12 кг
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы