Під час альбігойських війн після захоплення одного з міст хрестоносцями солдати спитали папського посла, як відрізнити єретика від “правовірних католиків”? Той відповів: “Вбив

Під час альбігойських війн після захоплення одного з міст хрестоносцями солдати спитали папського посла, як відрізнити єретика від “правовірних католиків”? Той відповів: “Вбив айте усіх. Бог на небі впізнає своїх!” Про що свідчить цей історичний факт?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хрестовий похід проти єретиків в Південній Франції