Під час опитування 100 учнів з'ясувалося, що 48 з них виписують журнал «Барвінок», 34 учні — «Соняшник», а 27 виписують обидва ці журнали. «Юний технік» виписало 20 чоловік, і усі вони не виписали жодного іншого журналу. Скіль...
Під час опитування 100 учнів з'ясувалося, що 48 з них виписують журнал «Барвінок», 34 учні — «Соняшник», а 27 виписують обидва ці журнали. «Юний технік» виписало 20 чоловік, і усі вони не виписали жодного іншого журналу. Скільки з опитаних учнів зовсім не виписують журналів?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)48+34=82
2)82-27=55
3)100-55=45