Пид час проведення лабораторнои роботи з визгаченням електрозимичного еквтваленту миди учень протягом 20 хв пропускав електричний струм 5А через розчин мидного купоросу. За час дослиду маса катода больше вид 42 до 45,3г. Яке ...
Пид час проведення лабораторнои роботи з визгаченням електрозимичного еквтваленту миди учень протягом 20 хв пропускав електричний струм 5А через розчин мидного купоросу. За час дослиду маса катода > вид 42 до 45,3г. Яке значення електрозимичного еквтваленту отртмав учень?
Ответ(ы) на вопрос:
Дано t=20 мину=1200 c m1=42 г m2=45,3 г I=5A k- ?
по закону Фарадея m=k*I*t
k=m/I*t=3,3*10^-3/1200*5=0,55*10^-6 кг/Кл