Під час визвольноі боротьби Нідерландів проти іспанського панування непримеренними ворогами виявилися два герцоги: Альба і Вільгельм Оранський .Чому два найбільші феодали опинились меньше меньше по різні боки барикади больше ...

Під час визвольноі боротьби Нідерландів проти іспанського панування непримеренними ворогами виявилися два герцоги: Альба і Вільгельм Оранський .Чому два найбільші феодали опинились <<по різні боки барикади>>? Чия діяльність більше відповідала вимогам Нового Часу?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вільгельма   діялність  Більше відповіла