Підбери спільнокореневі слова до слів: лебідь, село, віз, сіль, кінь, рука, нога, книга, сніг, лід, гора.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лебідь -лебединий,лебідонька,село-сільський,селеще,віз-візок,візник,сіль-солоний,кінь-кінський,рука-ручний,рукодільний,нога-довгоногий,книга-книжний,сніг-сніжний,засніжний,лід-льодовик,лоьдяний,гора-гірський