Підберіть до поданих дієслів спільнокореневі, щоб відбулося чергування кореневих голосних е-и, о-а. беру- сперти- терти- стелити- простерти- ломити- котити- скочити- вмерти- дерти- жерти- клену- підперти- перемогти- допомогти- ...

Підберіть до поданих дієслів спільнокореневі, щоб відбулося чергування кореневих голосних е-и, о-а. беру- сперти- терти- стелити- простерти- ломити- котити- скочити- вмерти- дерти- жерти- клену- підперти- перемогти- допомогти- ухопити- ????????????????????????????
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
беру-добирати сперти-? терти-витирати стелити-застилати простерти-простиратись ломити-ламати котити-катати скочити-скакати вмерти-вмирати дерти-роздирати жерти-пожирати ?-? підперти-підпирати перемогти-перемагати допомогти-допомагати ухопити-хапати