Підберіть українські відповідники до іншомовних слів. Ексклюзивний – Нюанс –

Підберіть українські відповідники до іншомовних слів. Ексклюзивний – Нюанс – Інавгурація – Колегіальний – Гіпотетичний – Консенсус – Етнос – Інвестиція – Ресурси - Бюджет -
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ексклюзивний – винятковий Нюанс – відтінок Інавгурація – посвячення Колегіальний – товариський Гіпотетичний – можливий, правдоподібний Консенсус – згода Етнос –народ Інвестиція – вклад Ресурси - запаси Бюджет - кошторис