Підберіть паронімічну пару до поданих слів. Поясніть лексичне значення слів-паронімів. Складіть відповідні речення. Ефект, прописка, адреса, корисний, текст, абонент, дипломат

Підберіть паронімічну пару до поданих слів. Поясніть лексичне значення слів-паронімів. Складіть відповідні речення. Ефект, прописка, адреса, корисний, текст, абонент, дипломат , гарантійний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ефект - афект; прописка - (можливо) приписка; адреса - адрес; корисний - корисливий; текст - тест; абонент - абонемент; дипломат - дипломант; гарантійний - гарантований.