Пидготуй повидомлення про один з выдив рослын,занесених до Червоной книги Украины. Запиши план повидомлення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зозулині черевички справжні Зозулині черевички справжні — одна з найкрасивіших орхідей флори України. В Україні трапляється на більшій частині території, крім степової зони.  Цей вид має дуже красиві квіти, а тому сильно страждає від знищення людьми і є рідкісним на більшій частині ареалу, в тому числі, по всій Україні. Зацвітає ця чарівна орхідея лише на 16-17-й рік і як буває прикро, коли її квітку зриває байдужа рука.