Підібрати асоціацію (2-3 слова) до кожного персонажу із " Кайдашевої сім'ї ".До кожного розділу " Кайдашевої сім'ї " підібрати назву.

Підібрати асоціацію (2-3 слова) до кожного персонажу із " Кайдашевої сім'ї ". До кожного розділу " Кайдашевої сім'ї " підібрати назву.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Омелько Кайдаш -  гарний стельмах, старий, пияка, віруючий. Марія Кайдаш – прислуга у пана, хазяйновита, підлабузниця,  жадібна, пихата хитра.   Карпо – похмурий, гордий, упертий, серйозний, запальний, мовчазний. Лаврін – гордий, упертий, серйозний. Мотря – гарна, розумна, трохи зла, робоча, непокірна. Милашка – гарна, ласкава, добра. 1-      Знайомство  з головнимі героями 2-      Карпо й Мотря 3-      Непокірність Мотрі 4-      Мир і продовження сварок, добудова хати для сім’ї Карпа. 5-      Лаврін і Милашка 6-      Непросте життя Милашки в новій родині 7-      Мир, смерть Омелька. 8-      Часті сварки 9-      Сварки та примирення.