Підкажіть по природознавству, будь ласка!!!! Треба підготувати повідомлення про будь-яку тварину - мешканця водного середовища за таким планом : 1)назва тварини 2) де мешкає 3) які особливості будови тіла запеспечують пристосув...

Підкажіть по природознавству, будь ласка!!!! Треба підготувати повідомлення про будь-яку тварину - мешканця водного середовища за таким планом : 1)назва тварини 2) де мешкає 3) які особливості будови тіла запеспечують пристосування тварини до водного способу життя 4) як пристосована до руху (якщо тварина рухаеється) 5) які пристосування має для добування їжі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пангасіус Розповсюджений в Південо-східній азії Мають три плавці один зверху маленькій і два з низу , також має широкий хвіст він потрібний для швидкого пересування . Споживає рослину їжу , фрукти , рачків і молюсків.