Підкресли іменники в називному відмінку множини,познач у них закінчення.Зроби висновок. В лісі ковзанку з води збудували холоди. Взявши крила в білі боки, Танцювали там сороки, Білки,лиски і зайчата Вчились їздить на санчатах.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в лиси- закинч. и, води- и, холоди- и, крила- а, боки- и, сороки- и, билки- и, лиски- и, зайчата- а, санчатах- ах