Підкресли кілька сполучень прикметників з іменниками.Кожне місто має свій запах. Гострий дух свіжого вугілля чути в Донецьку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожне місто має свій запах Гострий дух свіжого вугілля чути в Донецьку --------- --------         ----- ---------  ----------- -----   --------- -----------  ---------                          ------            ----------          ---------
Гость
вугілля,запах,дух,свіжого,