Підкресли слова ,що допомагають передати почуття,настрій,інтонацію співрозмовників. Увечері дідусь сказав: - На ранок дощ перестане. -Звідки ти знаєш? - здивовано запитав Славко. - Бачив,що павуки плели павутину,- відповів діду...

Підкресли слова ,що допомагають передати почуття,настрій,інтонацію співрозмовників. Увечері дідусь сказав: - На ранок дощ перестане. -Звідки ти знаєш? - здивовано запитав Славко. - Бачив,що павуки плели павутину,- відповів дідусь. - Є така народна прикмета: якщо павуки плетуть павутинупід час дощу - буде прояснення. - Може,справді перестане лити,- невпевнено сказав Славко. - Повинно перестати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Здивовано,народна прикмета,може,справді,невпевнено,повинно