Підкресліть головні і другорядні члени речення. - На свято ми готували кутю з мако?

Підкресліть головні і другорядні члени речення. - На свято ми готували кутю з мако??,солону рибу,вареники.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Головні члени - ми - (хто?) іменник, підкреслюєш однією рискою, готували - (що робили?) дієслово - підкреслюєш двума! Другорядні члени - всі інші слова (на свято, кутю, з маком, солону рибу, вареники.....) підкреслюєш хвилястою або виділяєш крапками