Підкресліть головні та другорядні члени речення.(У народі живе чудова легенда про походження рослини барвінка)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У народі - обставина _._._._ живе - присудок ====== чудова - означення ~~~~~~ легенда - підмет _________ про походження - означення ~~~~ рослини - додаток _ _ _ _ _ барвінка - означення ~~~~~~