Підкресліть іменники вжиті в називному і родовому відмінках множини. Людина без м

Підкресліть іменники вжиті в називному і родовому відмінках множини. Людина без мрій що птах без крил. Немае в світі більш гуманних професій ніж професій вчителя і лікаря. Важно жити без друзів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Називнний відмінок(однина):людина,птах,(множина): - Родовий відмінок(множина):Мрій, крил,професій,друзів,(однина):вчителя,лікаря