Підкресліть присудки. Чим вони виражені? 1. Я печу раки і мовчки стою на одному місці ... 2. Пішов батько навпростець, не скоро вернеться. 3. І гуси вола з ніг звалять, як їх багато. 4. Бджоли раді цвіту, а люди раді літу. 5. О...

Підкресліть присудки. Чим вони виражені? 1. Я печу раки і мовчки стою на одному місці ... 2. Пішов батько навпростець, не скоро вернеться. 3. І гуси вола з ніг звалять, як їх багато. 4. Бджоли раді цвіту, а люди раді літу. 5. Одна бджола меду не наносить. 6. Півень ранку криком не закличе
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
присудок (печу ,стою, пішов ,вернеться , звалять, раді, не наносять , не закличе ) виражені всі присудки --- дієсловом