Підкреслити граматичну основу підмет присудок в такому речені народ учив молодь при виборі шлюбної пари не гнатися лише за милістю а й зважити на внутрішні якості людини зокрема на такі риси її характеру як доброта працовитість...
Підкреслити граматичну основу підмет присудок в такому речені народ учив молодь при виборі шлюбної пари не гнатися лише за милістю а й зважити на внутрішні якості людини зокрема на такі риси її характеру як доброта працовитість любов до дітей
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Народ - підмет
учив ,не гнатися,зважити - присудки