ПІДКРЕСЛИТИ ПРИКМЕТНИКИ                                                                                              1 У зимові холоди всякий молодий. 2 Яскраві зірки - на мороз. 3 Прийшла до нас бабуся у білому кожусі, поля пр...

ПІДКРЕСЛИТИ ПРИКМЕТНИКИ                                                                                              1 У зимові холоди всякий молодий. 2 Яскраві зірки - на мороз. 3 Прийшла до нас бабуся у білому кожусі, поля причепурили - пухнастим снігом вкрила. 4 Срібна зірка, біла-біла, на долоню теплу сіла. І як сіла - то й розтала - голуба водиця стала
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. МОЛОДИЙ всякий (слово всякий тут у значенні іменника) 2. ЯСКРАВІ зірки 3. БІЛОМУ кожусі, ПУХНАСТИМ снігом 4. СРІБНА зірка, БІЛА, теплу, ГОЛУБА.  (Слова великими буквами - виділені прикметники)
Гость
1. Зимові ( Холоди (які?) ) 2. Яскраві. 3. Білому, пухнастим. 4. Срібна, біла-біла, теплу, голуба.