Пігментний ретиніт може успадковуватись 3-ма шляхами: як аутосомний домінантний, як аутосомний рецесивний і рецесивний зчеплений з Х-хромосомою. Визначити ймовірність народження хворої дитини у сімї, де мати хвора і є гетерозиг...

Пігментний ретиніт може успадковуватись 3-ма шляхами: як аутосомний домінантний, як аутосомний рецесивний і рецесивний зчеплений з Х-хромосомою. Визначити ймовірність народження хворої дитини у сімї, де мати хвора і є гетерозиготною за всіма трьома парами генів, а батько здоровий і нормальний за усіма трьома ознаками.