Пишу українською мовою з укроїнського предмета. 5 клас.Два питання (з контрольної, ніде відповіді нема):1.) Укажіть, у якій літописній легенді говориться про першу християнку на Русі, згадується цар Соломон.А) "Про князя Олега"...

Пишу українською мовою з укроїнського предмета. 5 клас. Два питання (з контрольної, ніде відповіді нема): 1.) Укажіть, у якій літописній легенді говориться про першу християнку на Русі, згадується цар Соломон. А) "Про князя Олега" Б) "Про княгиню Ольгу" В) "Про хрещення Русі князем Володимиром" ------------------------------------------------- 2.) Де звелів Володимир будувати церкви? А) Де колись стояли дерев'яні кумири. Б) У містах і селах. В) Заборонив побудову храмів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1- б( бо в умові написано християнКУ, а з відповідей тільки в Б про жінку) А 2 не знаю, мені здається теж б.