Після дощової, сльотавої осені настала зима. Випав сніг,лягли на землю замети. Річки й струмочки позамерзали. Найти у цих словах іменники,прикметники,дієслова,сполучники,прийменники.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іменник - зима, сніг, річки, струмочки, замети, осені. Прикметник -сльотавої, дощової. Дієслова -настала, випав, позамерзали. Сполучники- й. Прийменники -після