Після уроку фізкультури два старшокласники попросили хлопчика постояти на дверях роздягальні щоб їм не заважали малявки після уроків учні 7-б розказували що на уроці фізкультури у декого з них зникли гроші яких помилок допустив...

Після уроку фізкультури два старшокласники попросили хлопчика постояти на дверях роздягальні щоб їм не заважали малявки після уроків учні 7-б розказували що на уроці фізкультури у декого з них зникли гроші яких помилок допустився хлопчик що ви порадите йому робити
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він не спитав у яка їх мета і я раджу зізнатися і все розповісти вчителю