Письмо Аяз ата . Помогите написать на казахском языке пожалуйста !! Как минимум 9 предложений !! Пожалуйста !!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сәлеметсізбе Аяз ата . жағдайыңыз қалай ?Мен жаңа жылға арналған жаңа смартфон тілеймін. Мен менің отбасым бақытты өмір сүру екенін келеді . Мен әрдайым тамаша студенті екенін тілеймін.Осы сұраймыз. рахмет сізге . кездескенше . Сіз көңілді мереке. және   жаңа жылыңызбен