Письмо другу на английском языке 80-100 слов (если можно то с переводом и от Ж пола) ПОМАГИТЕ! :)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello Max! How are you? I am fine. Yesterday l visited cinema park in Alatir. I watched film Trolls. It was very funny. Did you watch it? In summer l will go to the London. Do you want come with me. In future I will be animals doctor. I like animals. My favorite is cat. Write soon, ....