Письмо другу по английски с переводом ( день святого Валентина) где-то 10 предложений ( 3 класс)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Hello, (имя друга). 2. How are you doing? 3.U I'm good. 4.Uchus 5 and 4, and for that I praise. 5. How do you study? 6.Est Do you still have friends realties? 7. In the main school I have many friends but the best two. 8.Moi friends at school:(имена двух друзей). 9.Oni good friends. 10.Priezzhay visit. Till!                                                           Your friend (своё имя).