Письмо вымышленному другу которого надо приглосить в россию пожалуйста помогите мне срочно надо я все обыскала нечего не нашла завтра нужно сдать тетрадь дам 100 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello Anna! How are you? How your famaily? Do you want to visit russia? The fact that the summer holidays are coming, and i don't have a friend who could walk with me.I can show for you our attraction.Don't worry about the place  of residence, you can live with me.My famaily don't mind. Your friend {Твое имя}
Гость
Русский подучи Hello my friend! How are you? I haven't seen you since 5 years. I mised you. I really want to see you. Do you want to go to Russia? Soon we will have summer holidays, and we will be able to walk together, i can show you attractions. I hope you'l answer my letter. With love, (твое имя)