Письмо за-и-против жестоких видов спорта. Если нужно, то могу добавить образец.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бокс First boxing is a sport , and sport involves a healthy lifestyle and discipline ( training schedule ) . because of boxing you will be able to fend for themselves in a critical situation , boxing brutal sport because cases of serious injury