Питання: Випиши з тексту дієслова минулого часу.Визнач їхні число і рід (в однині)

Питання: Випиши з тексту дієслова минулого часу.Визнач їхні число і рід (в однині) Ось і сонце!Ніч розтала, Стоми ніби й не було, Хмара барвами заграла, вся природа заспівала, Все всміхнулось,разцвіло. Помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розтала (одн) ж.р. не (було)- (одн) с.р. заграла-одн., ж.р. заспівала-одн. ж.р. всміхнулось і розцвіло-одн. і с.р