(питання з К.р.) Висловіть свою думку про значення любові до рідних і друзів, до люд?

(питання з К.р.) Висловіть свою думку про значення любові до рідних і друзів, до люд??й (за прочитаними творами ( Григір Тютюнник "Климко" і Михайло Стельмах "Гуси-лебеді летять" )).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цікавий епізод з дитинства письменника. Воєнне дитинство в повісті. Ідея самопожертви. Морально-етичні уроки доброти, чуйності, турботи про рідних. Художні особливості твору (мова персонажів, художня деталь). ТЛ: художня деталь.