Питер Пэн хочет записать слова понравившейся ему песенки. Помогите вписать пропущенные слова. My mother talk to my father.................... ................. talk to.................................... .................talk ...

Питер Пэн хочет записать слова понравившейся ему песенки. Помогите вписать пропущенные слова. My mother talk to my father.................... ................. talk to.................................... .................talk to........................................ but nobody talk to me.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My mother talks to my father.  My father talks to my brother. My brother talks to my sister, But nobody talks to me!