Пізно ввечері у дворі багатоповерхового будинку група підлітків (16-17 років) про що

Пізно ввечері у дворі багатоповерхового будинку група підлітків (16-17 років) про щось дуже голосно сперечалися, розмахуючи один перед одним руками. У цей час повз них проходили працівники кримінальної міліції у справах неповнолітніх, які затримали всю групу підлітків, доставили їх у найближчий відділ міліції, де було складено протокол за скоєння адміністративного проступку - порушення громадського порядку. Оскільки неповнолітні вже притягувалися до адміністративної відповідальності, то на основі складеного протоколу начальник міліції прийняв рішення про адміністративний арешт хлопців на 20 діб та накладення на них штрафу. Проаналізуйте ситуацію. Чи правильно було прийнято рішення? Знайдіть помилки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Працівники міліції не мали права затримати підлітків (якщо це не було після 23:02)адже вони не порушили адміністративне право, і тим більше покладатися на те що підлітки вже притягувалися до відповідальності