План до характеристики образів Тосі і Юрка і дібрати образ (за творами Є.Гуцала)
Ответ(ы) на вопрос:
Юрко 1)міський хлопець. 2)Характеристика: а) брехливий і жорстокий; б) грубий у ставленні до Тосі; в) байдужий до страждань качки-матері та її дітей; г) хвалькуватий та підступний. 3)Юрко — образ жорстокості. Тося 1)сільська дівчина. 2)Характеристика: а) чемна і порядна; б) чуйна і добра; в) здатна до співпереживання; г) вміє прощати образи Юрка, його зневажливе ставлення до неї; д) любить природу, турбується про неї. 3)Тося — образ доброти, милосердя.