План до твору русалонька із 7-в або прокляття роду кулаківських --_Момагите даю 50 балов_--

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Вони знову ! 2. Вилазка до шафи. 3. Розмова під акацією. 4. Прогулянка з Ростиком. 5. Мандрування в часі. 6. Щедрий вечір, добрий вечір . 7. Ревізія у шухляді. 8. Іди,Іди,дощику!.. 9. Всі знайомі,всі свої. 10. До старого парку.