План характеристика образу Павлуся з твору "Скарб" Олекси Стороженко. Пожалуйста, срочно надо=))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Послав їм Господь на втіху одного тільки синка-Павлусем звали. 2.Було,власними руками годує,а він,  телепень,тільки глита та,як той пуцьвіріньок знов рот роззявляє. 3.Так його вигнало та розперло,такий став гладкий та опецькуватий. 4.Раз вночі розвередувався та й кричить "Меду та й меду". 5.За матір`ю і батько ноги простяг,а Павлусь і не схаменувся,як зостався сиротою. 6.Тільки йому і роботи,що цілісінький день їсть та спить. 7."Як Бог дасть,то й у вікно кине,Не піду" 8.Щаслива нитка до смерті не ввірвалась Павлусеві.