План характеристики річки Міссісіпі. 1. Назва річки, її походження. 2. Басейн океану, до якого належить річка. 3. Місце витоку і гирла, напрямок течії. 4. Особливості будови річкової долини у верхній, середній та нижній течії; ...

План характеристики річки Міссісіпі. 1. Назва річки, її походження. 2. Басейн океану, до якого належить річка. 3. Місце витоку і гирла, напрямок течії. 4. Особливості будови річкової долини у верхній, середній та нижній течії; наявність порогів, водоспадів. 5. Основні притоки річки. 6. Географічні пояси, що їх перетинає річка. 7. Види живлення річки. 8. Особливості водного режиму. 9. Господарське використання річки. 10. Проблеми господарського використання і заходи, що вживаються для збереження вод річки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сдесь много рек ,но я решила так отправить прости.Но Это правильно!Тут почти всё