План художнього твору-опису природи за картиною Ф. Манайло (именно план!)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 золота осінь -картина про пізню осінь 2 не широка річечка вється як стрічечка 3 трава наче жовте полотно 4 білокора берізка на маленькому острівці 5 дерева що відбігли од води 6 село у далені  7 самотні гори  8 усеосяжне небо 9 загальне враження від картини