Плиииз!!!На каз .яз диалог про зимние каникулы.Помогите !!Срочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 саған қысқы демалыстар ПОНРАВИЛОСЬ - иә, мен ақиқаттық жөн уақытты жасадым. - қарамастан - бұл сен жасадың, қарамастан - мен шаңғы теп-, коньки теп- (мұз айдынымда) несколько рет және жаса- көп уақыт бас көше.
Гость
- Салем, досым! Коп корыспей кеттик кой. Кыскы демалыстарын калай отип жатыр? - О, Санжар! Оте кызыкты отип жатыр. Мен кунигиде далада аккала жасап, коньки тебип, достарыммен сырганаймын. Оган коса, уйге дамди тамактын иисин сезгенде рахаттанып каламын. - Сенин демалыстарын оте кызыкты отип жатыр екен гой. Жарайды, мен кеттим. Корискенше! - Саубол!