Пліс треба на завтра так як у нас в книжці немає "Джури козака Швайки" то нам вчителька сама читає не зрозуміло тому пліс допоможіть дати відповідь на запитання: 1) Кому служив Тишкевич? 2)Що він задумав у змові з татарами? Та...

Пліс треба на завтра так як у нас в книжці немає "Джури козака Швайки" то нам вчителька сама читає не зрозуміло тому пліс допоможіть дати відповідь на запитання: 1) Кому служив Тишкевич? 2)Що він задумав у змові з татарами? Так як часу до завтра мало даю 60 балів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
він служив ісламбеку