Пліз!! питання на 1 000 000! Визначте, із якого твору уривок, який художній засіб у ньому використано, дайте йому визначення: …Стоїть собі, Голову понурив, Сіромаха. Де ж ділася Медвежа натура? Мов кошеня, такий чудний.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це "Сон" Тараса Шевченка. Момент, коли цар перетворився на кошеня. Засіб - мабуть гротеск.