Плиз придумайте вопросы на тему костистые рыбы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вообще то костные!) какую форму имеют большинство представителей этой группы?(вытянутую) чем покрыта кожа снаружи?(чешуей)
Гость
1)Як відріняється плавці кісткових риб від плавців хрящових?(у кісткових риб  задній плавець  одинаковий ,а в хрящових перша частина більша ,ніж інша) 2)Яка кровоносна система кісткових риб?(замкнена) 3)Яка кісткова риба розмножується в Саргасовому морі,але все життя проживає у річках Європи ?(вугор) 4)Від кого походять Клас риби?(кільчастих червів) 5)Яку роль виконує плавальний міхур у кіскових риб?(Він допомагає їм триматися у воді.)