Площини а і в паралельні. У площині а вибрано точки А і В , а в площині в - точки С і D , такі що АС і ВD паралельні. Знайдіть довжини відрізків СD і ВD , якщо АВ=4см, АС=5,6см

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
АВ паралельна СД, АС паралельна ВД, чотирикутник у якого протилежні сторони попарно паралельні-паралелограм, АВСД паралелограм, АВ=СД=4, АС=ВД=5,6