Плыз :Склад¡ть ¡ запиш¡ть 5 реченнч ¡з займенником ст¡льки ,уживши його в р¡зних в¡

Плыз :Склад¡ть ¡ запиш¡ть 5 реченнч ¡з займенником ст¡льки ,уживши його в р¡зних в¡дм¡нках.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скільки коштує це яблуко?(Називний відмінок) Скількох дітей немає в школі?-запитала вчителька у дітей.(Родовий відмінок) Скільком людям довелося загинути під час війни?-задумався хлопчик, читаючи підручник з історії(Давальний відмінок) Скількома видатними людьми може гордитися наша держава?(Орудний відмінок) На скількох деревах ще залишилися листочки?(Місцевий відмінок)