По 2 речення з : єднальними,протиставними,розділовими сполучниками.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Єднальні: Мої батьки вчора ходили на ринок,й придбали мені там курточку. Ми з подругою ходили в кіно,і були дуже вражені цим фільмом. Протиставні: Я б допомогла тобі в вирішенні цього питання,але ти не заслуговуєш. Роман пішов в ліву частину лісу по гриби,а Степан в праву по ягоди. РОзділові: Ти так і сидітимеш,чи допоможеш мені хоч трохи? Вибирай: ідеш зі мною до крамниці,або митимеш посуд.