По 2 складносурядних і складнопідрядних реченнь з художньої літератури.Допоможіть,дуже потрібно
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Складносурядні "Скільки років кохаю, а закохуюсь в тебе щодня". Ліна Костенко "Народ ще тільки осмислює конституційні простори своєї свободи, а уряд уже стріляє." Василь Стус СПП речення "коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю." Григорій Сковорода "Любов шляхетна тільки тоді, коли вона сором’язлива." Василь Сухомлинський