По ньому переливаються тисячі різнокольорових камінців.Підкреслити та підписати члени речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по ньому(додаток) переливаються (присудок)тисячі(означення) різнокольорових(означення) камінців(додаток). по -прийменник,ньому(займенник)переливаються(дієслово)тисячі(числівник)різнокольорових(прикметник)камінців(іменник).