По-русски - чайка, по-украински - мартин (мартын), по-украински чайка, а по-русски... а) кайра б) чибис в)поганка г)пеликан д)оляпка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ЧАЙКА [ч а' j к а] - 5 букв, 5 звуків, 2 склади  [ч] - пригол. , шиплячий, твердий, глухий, язиковий  [а] - гол. , наголошений, заднього ряду, низького підняття, неогублений  [j] - приголосний, сонорний, м'який, язиковий  [к] - пригол. , глух. , твердий, язиковий  [а] - гол. , ненагол. , заднього ряду, низького підняття, неогублений 1/1 Нравится Пожаловаться