ПО ТАТАРСКОМУ ЯЗЫКУ.ОТВЕТИТЬ НА ВОПРОСЫ. -МАРАТ,СИН БУГЕН СЭГАТЬ НИЧЭДЭ ЙОКЫДАН ТОРДЫН? -........ -МАРАТ,СИН БУГЕН СЭГАТЬ НИЧЭДЭ ФУТБОЛ УЙНАДЫН? -........ МАРАТ,СИН БУГЕН СЭГАТЬ НИЧЭДЭ КИБЕТКЕ БАРДЫН? -....... ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙС...

ПО ТАТАРСКОМУ ЯЗЫКУ.ОТВЕТИТЬ НА ВОПРОСЫ. -МАРАТ,СИН БУГЕН СЭГАТЬ НИЧЭДЭ ЙОКЫДАН ТОРДЫН? -........ -МАРАТ,СИН БУГЕН СЭГАТЬ НИЧЭДЭ ФУТБОЛ УЙНАДЫН? -........ МАРАТ,СИН БУГЕН СЭГАТЬ НИЧЭДЭ КИБЕТКЕ БАРДЫН? -....... ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА 3 КЛАСС.
Гость
мин буген сэгэть сигездэ йокыдан тордым мин буген сэгать  биштэ футбол уйнадым мин буген сагать алтыда кибетка бардым